Portfolio

Poradenství, měření a vyhodnocování

Prostřednictvím měřícího nástroje Google Analytics a zkušeností z obchodní činnosti pro největší portály na českém trhu, jsme schopni klientům zajistit komplexní vedení, vyhodnocování a zefektivňování jejich reklamy na českém i světovém internetu.

ga

CzechTrade International s.r.o.

CzechTrade International s.r.o.

Provozovatel sítě informačních a databázových portálů CzechTrade International s.r.o.

Internetové zastoupení ve více než 30 zemích Evropy, Ameriky, Asie, Afriky a Pacifiku jsou specializována na podporu domácího i zahraničního obchodu českých firem zabývajících se výrobou, prodejem a službami.

Díky lokálním zastoupením mají obyvatelé a firmy v dané zemi možnost ve svém rodném jazyce vyhledat nejen české firmy a jejich nabídky produktů a služeb, ale i komplexní informace o České republice.

Czech Trade International s.r.o. tak pomáhá rozšiřovat i povědomí o České republice i v odlehlých místech světa.

Nabídkypráce.cz

Nabídkypráce.cz

Připravujeme...

PPC systémy

Našim klientům nabízíme možnost inzerovat pomocí tří v ČR dostupných PPC reklamních systémů (Pay Per Click = Platba za klik). Inzerent neplatí za zobrazování reklamy, ale až za uživatele, který na reklamu klikne a tím pádem vstoupí na stránky inzerenta.

Google AdWords

Reklamní PPC systém s nejširšími možnostmi zacílení a využití:
Textové inzeráty ve vyhledávání Google, textové a grafické inzeráty - bannery - v obsahové síti Google, sponzorované video na YouTube a dále je možná celá řada rozšíření, např. o reklamy na mapách Google, o odkazy na podstránky, o volání (zobrazení tel.čísla), o lokalitu (zvýraznění na mapách Google), o recenzi (Google+), o produkt, atd.

Jsme certifikovaným partnerem Google a vlastníme rovněž certifikát Google AdWords. Najdete nás na seznamu certifikovaných partnerů.
Příručka inzerenta - k náhledu zde.

Seznam.cz Sklik

ETARGET

Co od nás můžete očekávat:

  • individuální přístup
  • doporučení optimálního řešení i pro specifické zákazníky
  • výběr nejvhodnějších ppc systémů dle konkrétních požadavků na výsledek reklamní kampaně
  • založení klientského účtu, vytvoření kampaní a reklamních sestav, tvorba inzerátů a výběr klíčových slov
  • přidělení vlastních přístupových práv do klientského účtu
  • pravidelnou denní kontrolu - administraci klientského účtu
  • měření efektivity pomocí nástroje Google Analytics
  • profesionální úpravu nastavení kampaní dle reálných výsledků z Google Analytics

SEO a copywriting

SEO

Prostřednictvím analytických SEO nástrojů zhodnotíme současný stav Vašeho webu a navrhneme Vám řešení.

Klient platí poplatky až při dosažení dohodnutých pozic na vybraná klíčová slova.

Disponujeme týmem copywriterů, programátorů a administrativního zázemí, který posune vaši internetovou prezentaci na první místa fulltextových vyhledavačů SEZNAM.CZ a GOOGLE.CZ. Konečná cena je vždy nižší než při snaze udržet se na první straně fulltextu prostřednictvím PPC kampaní.

copywriting

Napíšeme pro Vaši internetovou prezentaci kvalitní, tematicky zaměřené texty.

Výroba stránek

Vytváříme webové stránky od jednostránkových webových vizitek po rozsáhlé internetové obchody a aplikace. Cena je vždy individuální, vzhledem k variabilitě řešení a ke snaze vyhovět každému zákazníkovi.

Facebook

Facebook. Největší a nejpopulárnější sociální síť na celém světě. I zde se může Vaše firma prezentovat. Vytvoříme Vám firemní facebook stránku s propojením na Váš web nebo se Vám na facebooku postaráme o PPC kampaně.

Direct mail

Velmi populární nástroj na oslovení velké skupiny potenciálních zákazníků pomocí e-mailové prezentace. Váš direct mail můžete použít při různých akcích nebo jen proto, abyste o sobě dali vědět. Zajišťujeme i výrobu samotné e-mailové prezentace.