Kariéra

Marketingový specialista

Popis pozice

  • aktivní prodej služeb společnosti Promax Media s.r.o. na základě vyhledání a přímého oslovení nových klientů;
  • péče o svěřené portfolio klientů včetně neustálého prohlubování vztahů;
  • reprezentace společnosti, která je jedničkou v oblasti internetového poradenství v ČR;
  • kreativní návrhy internetových marketingových kampaní;
  • plnění stanovených cílů a plánů;
  • správa internetových prezentací svěřených klientů a analýza jejich efektivity s ohledem na plněné cíle

Náplň práce:

  • aktivní oslovování nových firem na českém trhu
  • řešení internetového marketingu našich klientů
  • správa stávajících klientů společnosti
  • prodej poradenských i reklamních produktů společnosti

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání;
  • zkušenosti s prodejem jsou vítány;
  • aktivní přístup k zákazníkům a orientaci na plnění jejich požadavků;
  • komunikační a prezentační dovednosti na dobré úrovni;
  • schopnost aktivně naslouchat a zjišťovat potřeby zákazníků;
  • minimálně uživatelskou znalost práce na PC;
  • samostatnost a zodpovědnost;
  • vysoké pracovní nasazení a spolehlivost

Nabízíme

  • práci pro společnost s jedinečnými produkty v České republice;
  • různorodou a dynamickou náplň práce;
  • flexibilní pracovní dobu;
  • finanční ohodnocení závislé na Vašich výsledcích;
  • zajímavé benefity společnosti;
  • obchodní a produktová školení;
  • rozvoj díky pravidelným hodnotícím schůzkám;
  • reálnou možnost profesního a kariérního růstu

Datum nástupu: ihned
Obor: IT internet, Obchodní zástupce
Kraj: celá ČR
Město: bez lokalizace
Pracovní úvazek: živnostenský list
Požadované vzdělání: Střední všeobecné vzdělání s maturitou